Kiedy myślisz o biżuterii kryształowej, co przychodzi Ci na myśl?

Błyszcząca biżuteria, eleganckie naszyjniki i bransoletki, luksusowe kolczyki – to rzeczy, o których marzy większość osób. Jest jednak jeszcze druga strona tego typu biżuterii, o której wiele osób nie wie. W niektórych kulturach biżuteria z kryształów jest uważana za wyjątkowo potężny sposób przyciągania bogactwa i pieniędzy!

Stosowanie kryształów w biżuterii sięga czasów starożytnych, co wskazuje na to, że starożytni używali ich jako amuletów i talizmanów na szczęście. Oczywiście różne kultury mają swoje własne przekonania na temat tego, co czyni kryształ potężnym – ale wszyscy zgadzają się w jednym, że są to specjalne kamienie, które zawierają energię lub pozytywną moc. Wierzą, że tę energię można wykorzystać z korzyścią dla jego posiadacza.

Kilka kryształowych elementów biżuterii uważa się za szczególnie skuteczne w przyciąganiu dobrobytu i finansów. W tym artykule na blogu podzielę się z Tobą kryształami, które mogą pomóc przyciągnąć bogactwo i pieniądze do Twojego życia lub, jak je wcześniej nazwałam : kryształami obfitości.

Dlaczego potrzebujesz kryształów obfitości?

Wiele osób uważa, że bogactwo i szczęście idą w parze. Jeśli nie jesteś szczęśliwy, trudno być bogatym, ponieważ pieniądze same w sobie nie dają radości. Przyciągnięcie szczęścia do swojego życia może być również trudne, jeśli nie czujesz się radosny ani spełniony! Dlatego zalecamy, aby każdy, kto chce więcej pieniędzy, wprowadził do swojego życia kryształową biżuterię. Może pomóc zrównoważyć twoją energię i sprawić, że będziesz dobrze myśleć o swojej przyszłości, zwiększając szanse na przybycie pieniędzy i dobrostanu!

Kryształy, które polecam do przyciągania bogactwa i pieniędzy

Kamień księżycowy

To wszechstronny amulet i pomocnik, jeśli chodzi o kryształy. Jego nazwa wywodzi się z faktu, że kamień ten pochłania energię księżyca, dlatego uważa się, że jest szczególnie potężny w styczniu i lipcu.

Ma uspokajający wpływ na jego właściciela, pomagając mu czuć się bardziej zrelaksowanym w kwestii życia, szczęścia i przyszłości – może to znacznie zwiększyć prawdopodobieństwo przyciągania dobrych rzeczy do Twojego życia!

Ametyst

Ametysty są znane jako najszczęśliwsze ze wszystkich kryształów! Mogą pomóc przyciągnąć wiele różnych rodzajów pozytywnej energii, w tym bogactwo i pieniądze. Kamienie te mają również właściwości uspokajające, co ponownie ułatwia Ci poczucie odprężenia co do swojej przyszłości.

Rodonit

Jest kojarzony z harmonią finansową i stabilnością. Uważa się, że pomaga w przyciąganiu obfitości poprzez wzmacnianie pozytywnej energii, umożliwianie jasnego myślenia w kwestiach finansowych i wspieranie zdrowych nawyków zarządzania pieniędzmi.

Amazonit

To kamień sukcesu i obfitości, co czyni go kluczową częścią manifestowania bogactwa i szczęścia finansowego w twoim życiu. Korzystanie z niej może pomóc Ci skoncentrować się na stworzeniu silnej etyki pracy, abyś mógł osiągnąć swoje cele.

Amazonit jest połączony zarówno z czakrą serca, jak i czakrą gardła. Używając go z tym pierwszym, możesz otworzyć swojego ducha na szczęście i pozytywne uczucia. Używając go z tym drugim, możesz wnieść spokój i skupienie do swoich wysiłków. Te dwa elementy łączą się, aby zapewnić Ci sukces finansowy.

Jak nosić kryształy obfitości?

Istnieje kilka różnych sposobów noszenia tych kryształów, aby przyciągnąć bogactwo do swojego życia.

Po pierwsze, jako biżuterię! Noszenie jednego z nich jako naszyjnika lub bransoletki zapewni, że ich energia będzie zawsze dotykać Twojej skóry. To pomaga czuć się spokojnym i radosnym, co może pozytywnie wpłynąć na twoje życie.

Jak dbać o swój kryształ obfitości?

Zalecam regularne czyszczenie kryształów. Pomoże to uwolnić je od wszelkiej negatywnej energii, która może blokować ich zdolność przyciągania szczęścia do twojego życia! Najlepszym sposobem jest po prostu szybkie wypłukanie go pod bieżącą wodą lub umieszczenie na słońcu na godzinę – to powinno wystarczyć, aby wyrzucić wszystkie złe wibracje! Możesz również umieścić kryształy w misce z solą morską i wodą na noc, aby je oczyścić.
Więcej szczegółowych informacji jak oczyszczać z negatywnej energii kryształy znajdziesz w tym artykule Jak oczyszczać energetycznie kryształy?

Powinieneś czyścić swoje kryształy co najmniej raz w miesiącu, ale zalecam, aby robić to częściej, jeśli to możliwe – zwłaszcza jeśli zaczynają słabnąć lub ich połysk zaczyna zanikać.

Mam nadzieję, że ten artykuł dał Ci wgląd w to, które kryształy można wykorzystać do przyciągania bogactwa i pieniędzy, a także jak je nosić, aby jak najlepiej wykorzystać ich moc!

Przesyłam Ci światło i miłość ♡ 

Podobne wpisy